Mes

 

Grožio versle mes atsidūrėme gana atsitiktinai. 2013 metais apsilankėme tarptautinėje kosmetikos parodoje. Į parodą mus pakvietė ir joje lydėjo šio verslo profesionalas, todėl į ekspozicijas žvelgėme kitaip nei iki šiol buvome  įpratę. Anksčiau  kosmetiką dažniausiai pirkdavome užsienio oro uostų „duty free“ , pirmenybę teikdami  plačiai žinomiems  vardams. Šiandien, nors esame tik  šio verslo naujokai, jau suprantame, kad patarlė, ne viskas yra auksas, kas auksu žiba yra tikra tiesa.  O tada, parodoje, tarp daugybės pasaulinių kosmetikos brendų mus labiausiai sužavėjo AHAVA ekspozicija ir sužavėjo taip, kad norėjosi patiems pamatyti kaip ši kosmetika gaminama, pabendrauti su ją kuriančiais žmonėmis, pajusti tą aplinką, kurioje gimsta šis nuostabus  produktas. Taip mes atsidūrėme Izraelyje, kur visą savaitę  buvome apgaubti  AHAVA darbuotojų dėmesio ir nuoširdumo. Mes pamilome šiuos žmones, jų gaminamą produkciją, o taip pat Izraelį – Masado kalnus, Haifos sodus, povandenines Eilato grožybes, Jaffą ir senąją Jeruzalę ir, be abejo, Negyvąją jūrą. Labai norėjome likti visa to dalimi, šeimininkai taip pat mumis patikėjo ir pasiūlė atstovauti AHAVA  vienoje Europos valstybių. Po sėkmingo 2014 metų darbo daugiamilijoninėje rinkoje, AHAVA atsivedėme ir į Lietuvą.

Kodėl Jums verta rinktis mus ?

Mes atsovaujame Izraelio kosmetikos gaminius, o ši valstybė visame pasaulyje garsi savo novatoriška  aukščiausio lygio medicina. Izraelyje labai populiarus medicininis turizmas. Žmonės iš viso pasaulio keliauja į Izraelį spręsti didesnių ar mažesnių sveikatos problemų, tuo tarpu mes atvežėme Izraelio  medicinos laimėjimus Jums ir Jūs galite juos pasiekti  net neišvykdami iš savo namų arba apsilankydami mūsų parduotuvėje.
Negyvoji jūra, jos purvas, druska ir mineralai yra sudėtinė daugelio mūsų prekių dalis. Šie ypač efektingi deriniai sprendžia ir gydo įvairias odos ligas bei problemas, drėkina net giluminius odos sluoksnius, stabdo senėjimo procesus, o svarbiausia, natūraliai atstato prigimtines odos funkcijas. Konkurentai taip pat labai aktyviai naudoja  Negyvosios jūros  vardą savo produkto privalumams pabrėžti. Tai rodo, kad Negyvoji jūra ir jos mineralai yra ne tik magiškas žodžių žaismas, bet ir užtikrintas odos problemos sprendimų būdas. Niekas kaip ir neabejoja, kad Negyvoji jūra ir jos mineralai daro stebuklus, klausimas kaip nesuklysti renkantis. Mes siūlome AHAVA - vienintelękosmetikos gamyklą Izraelyje stovinčią ant Negyvosios jūros kranto. Originalas visada geriau nei įvairūs „plagiatai“, kurie prisidengę  kokybę garantuojančiais Izraelio ir Negyvosios jūros vardais, dažnai  gaminami Kinijoje ar, geriausiu atveju, Jordanijoje. Būkite atidūs rinkdamiesi prekę.
Mūsų produktų gamybai nenaudojami parabenai, SLS, naftos produktai ir kiti ne ypatingai žmogaus sveikatai draugiški priedai. Jei jūsų oda problematiška, jautri ar alergiška, mūsų kosmetika kaip tik Jums. Atvykite pas mus, duosime Jums mėginukų, juos neskubėdami išbandysite, pasitarsite su savo gydytojais ar kosmetologais.Esame tikri dėl savo prekės ir norime, kad Jūs taip pat ją pamiltumėt ilgam.

AHAVA tai daugiau kaip 25 metai gamybos patirties, tai kosmetika, kurią myli moterys, o taip pat ir vyrai, visame pasaulyje nuo Azijos iki Europos, nuo Amerikos iki Australijos.

Produktus kuria šešių profesorių komanda, vadovaujama  p. Zeevi Maor. Kokybei keliami ypač dideli reikalavimai, kiekviena pakuotė turi savo individualų numerį, todėl esant nors mažiausiam įtarimui dėl prekės originalumo ar gaminio kokybės visada  galima susiekti su gamintoju. Jūs būsite tikri, kad prekės šviežios, kokybiškos ir originalios.

Atvykite pas mus (Kaunas,Gertrūdos gatvė 51), išbandykite prekes, padovanokite sau ir savo artimiems gerą nuotaiką, bei gaivumą ir sveikatą odai. O kas jau apsilankė, stebėkite naujienas mūsų internetiniame puslapyje. Produkcija periodiškai atnaujinama ir papildoma.