Dead Sea Crystal Osmoter face 30 ml l

AHAVA OSMOTER*6 serumas, 30ml.

  • Sandėlyje: nėra

AHAVA OSMOTER*6 serumas tiesiog nepakeičiamas kovoje su amžiumi ir išsausėjusia oda. Unikali mineralų galia išlygina gilias raukšles ir atstato sausos odos drėgmės balansą. Tai tiesiog AHAVA kompanijos mokslininkų revoliucinis atradimas - patentuotas Negyvosios jūros mineralų koncentruotas serumas, kuris intensyviai veikia gilias raukšles, išlygina odą bei atstato dehidratuotos odos drėgmės balansą. Tai priemonė Nr.1 skirta atstatyti amžiaus pažeistą odą. OSMOTER*6 galia - ekliuzyvinis aktyvių, idealiai subalansuotų naudingiausių odai koncentruotas mineralų derinys. Tai galutinis sprendimas renkantis priemonę neutralizuojančią UV spindulių padarytą žalą, aplinkos neigiamą poveikį, taršą, nesveiko gyvenimo būdo žalą, hiper sausumą, prarastą elastingumą, atstato prarastą sveikos odos švytėjimą.

Naudojimas: lašelį serumo paskirstyti ir lengvai įmasažuoti į veido ir paakių odą ar tik vietas, kur yra gilios raukšlės ar labai išsausėjusi oda.

Sudėtyje nėra parabenų, SLS/SLES, jokių agresyvių ingredientų, turi PETA sertifikatą, tinka net veganams, Ajurveda, yra hipoalergiška

68 €

Panašios prekės