ALTERNATIVE PLUS ACTIVE EYE & DECOLLETE Cream enriched with vit.A,E,C

ALTERNATIVE PLUS Aktyvus paakių ir dekolte kremas, 50ml. ALTERNATIVE PLUS ACTIVE EYE & DECOLLETE Cream enriched with vit.A,E,C

  • Kodas: SEA OF SPA
  • Sandėlyje: nėra
 Išskirtinai lengvos tekstūros kremas, skirtas apsaugoti subtilias, mažai natūraliai apsaugotas vietas - akių kontūrus ir dekoltė. Sudėtyje yra naudingų alyvuogių ir agurklių sėklų aliejų, Negyvosios jūros mineralų, hialurono rūgšties, kad padidėtų drėgmės absorbcija, raminantis hamamelis ir vitaminai A, C ir E. Išskirtiniai ingredientai suteikia gilų drėkinimą, stangrina odą bei atitolina senėjimo procesą ir raukšlių susidarymą.
Privalumai: Inovatyvi „Alternative Plus +“ linija yra revoliucinis ir išskirtinis kompleksas, padedantis išsaugoti sveiką paakių ir dekolte odos funkcionavimą ir užkirsti kelią senėjimo požymiams.
Unikaliame komplekse yra aktyvių Negyvosios jūros mineralų, vitaminų ir grynų antioksidacinių aliejų, kurie apsaugo odos drėgmę ir elastingumą, padeda atnaujinti ir atnaujinti odos ląsteles ir yra apsaugos nuo saulės SPF-15.
Kaip naudoti: dieną ir naktį tepkite švarią odą lengvais glostymo judesiais.
Aktyvūs ingredientai: Sudėtyje yra maistingų alyvuogių ir agurklių sėklų aliejų, Negyvosios jūros mineralų, hialurono rūgšties, kad padidėtų drėgmės absorbcija, raminančių hamamelių ir vitaminų A, C ir E.
70 €

Panašios prekės