balance oil plus composition zinzino

Susigrąžinkite vidinį balansą

  • Kodas: Zinzino
  • Sandėlyje: yra

Sparčiai besikeičiančiame moderniame pasaulyje mūsų organizmai išsibalansavo. 95 % visų žmonių Omega-6:3 santykis yra netinkamas (ir to net neįtaria). Norma yra 3:1, o dažniausiai pasitaikantis yra 13:1 (ar dar prastesnis, priklausomai nuo regiono, kuriame gyvena), nes mes vartojame pernelyg daug Omega-6 ir nepakankamai nepakeičiamųjų Omega-3 riebalų rūgščių.

Remiantis įvairiais epidemiologiniais ir klinikiniais tyrimais, širdies ir kraujagyslių ligų prevencijoje padidinus omega-6 bei omega-3 santykį iki 4:1, galima sumažinti mirtingumo riziką iki 70 %. Sergantiems onkologinėmis ligomis (krūties, storosios žarnos, prostatos, kasos, kepenų vėžiu) omega-6 ir omega-3 balansas turi įtakos ligos progresavimui. Pacientams, sergantiems lėtinėmis uždegiminėmis ligomis, tokiomis kaip reumatoidinis artritas, bronchinė astma, uždegiminė žarnyno liga, taip pat osteoporozė, Alzheimeris, depresija, optimalus šių riebalų rūgščių santykis gali palengvinti ligos simptomus ir prisidėti jos prie gydymo.

Susigrąžinti sveiką santykį yra ypač svarbu jūsų sveikatai ir gerovei užtikrinti (bei kaip save priimate). Savąjį Omega-6:3 santykį galite sužinoti atlikę „BalanceTest“ kraujo tyrimą, po kurio galėsite pradėti tikslingai vartoti „BalanceOil“ – unikalų Omega-3, vitamino D ir polifenolių mišinį, kuris padės pasiekti 3:1 santykį maždaug per 90 dienų.

80 €
1

Panašios prekės