81J9RIUfRhL. SL1500

Topganic Style&go Moisturizing cream, 400ml.

  • Sandėlyje: nėra

Formuojančio bei drėkinančio plaukus plaukų kremo sudėtis praturtinta Brazilijos riešutais, kurie yra žinomi kaip vienas iš geriausių gamtos seleno šaltinių, gausu mineralų, reikalingų užtikrinti sveikai galvos odos bei plaukų išvaizdai. Brazilijos riešutuose gausu alfa-linoleno rūgščių, omega-3 riebalų rūgščių, kurios užtikrina išpuoselėtų plaukų išvaizdą. Jis taip pat laikomas gausiu cinko šaltiniu, kurio trūkumas gali sukelti plaukų slinkimą. Šios plaukų priežiūros priemonės sudėtyje gausu drėkinančio ir giliai maitinančio taukmedžio sviesto, avokadų aliejaus. 

Brazilijos riešutų aliejus Topganic Story Kilęs iš senovės gydomųjų aliejų mišinių, Topganic yra pirmoji plaukų priežiūros linija veiksmingai sujungianti natūralius aliejus, augalų ekstraktus ir mineralus iš Negyvosios jūros. Užtikrina tikrai natūralų požiūrį į plaukų apsaugą ir maitinimą, šio prabangaus prekės ženklo šampūnų, kondicionierių, kaukių asortimentas apsaugo bei atstato plaukus nuo cheminių medžiagų žalos, karščio ir taršos. Negyvosios jūros stebuklų istorija yra tokia pat sena kaip laikas. 

Drėkinantį bei formuojantį plaukus plaukų kremą galima naudoti kasdien tepant tiek sausus, tiek drėgnus plaukus. Plaukus patepus šia priemone galima džiovinti, formuoti, tiesinti garbanoti naudojant įvairias plaukų formavimo priemones.

 

22 €

Panašios prekės