xtend

Zinzino XTEND+, 60 kapsulių

  • Sandėlyje: yra

22 vitaminai ir mineralai vienoje kapsulėje

Jei jūs, kaip ir daugelis mūsų, nuolat skubate ir turite pasirūpinti daugeliu dalykų, neapsunkinkite savo rytinės rutinos labiau, nei reikia! Rinkitės visiškai natūralius „viskas viename“ papildus su svarbiausiomis maistinėmis medžiagomis vienoje kapsulėje, kurią paprasta nuryti. Pasaulinio sveikatingumo ir gerovės prekės ženklo „Zinzino“ sukurtas produktas „Xtend+“ yra pažangus imuninę sistemą įvairiomis medžiagomis aprūpinantis maisto papildas „viskas viename“ su ne mažiau nei 22 svarbiausiais vitaminais, mineralais ir fitronutirentais. Šiuolaikinę mitybą sudaro iki 70 % stipriai perdirbtų maisto produktų, kuriuose nėra būtinų mikroelementų, todėl norint gauti juos visus be papildų pagalbos, kiekvieną dieną reikia suvalgyti daugiau nei 3000 kalorijų atitinkamų maisto produktų! Unikalaus „Xtend+“ sudėtyje taip pat yra 1-3, 1-6 beta gliukanai, gaunami iš kepimo mielių, kurie kartu su kitais mikronutrientais sustiprina imuninę sistemą, kaulus ir sąnarius.

Zinzino „Xtend+“ su visiškai natūraliais ingredientais yra puikus multivitaminų produktas mėsėdžiams, vegetarams ir veganams. Kam gi gali nepatikti vitaminas C gautas iš malpigijos uogų, vitaminas B iš grikių ar karotinoidai, ksantofilai ir polifenoliai iš įvairių vaisių, prieskoninių žolelių ir daržovių?

Atkreipkite dėmesį! Visiškai natūralus produktas reiškia, kad šių papildų gamyboje nenaudojamos įprastos nuo sukepimo apsaugančios ir produktą užpildančios cheminės medžiagos. Vietoje jų, šiame produkte naudojame iš kokosų, ryžių ir bulvių gautas alternatyvas. Kiekvieno organizmas yra unikalus ir yra vertas geriausios priežiūros. Rinkitės asmeniškai jums tinkamus ir veiksmingus ar specifiniams jūsų poreikiams patenkinti reikalingus papildus. „Xtend+“ yra įtrauktas į „Zinzino“ Sveikatingumo protokolą – asmeninį mitybos planą, kuris tiksliai nurodo, kokius papildus vartoti, kad subalansuotumėte, atkurtumėte ir sustiprintumėte organizmo ląstelių, žarnyno ir imuninės sistemos veiklas.

55 €
1

Panašios prekės