Pirkimo taisyklės ir sąlygos

1. PIRKĖJO PASKYRA


1. Norėdamas pirkti Izraeliokosmetika.lt elektroninėje parduotuvėje, Pirkėjas gali tai daryti svečio teisėmis (neprisiregistravęs) arba susikūręs vartotojo paskyrą.

1.2. Susikūrus kliento paskyrą galima paprasčiau apsipirkinėti, nereikia pakartotinai įvedinėti kontaktinės užsakymo informacijos, galima stebėti užsakymų vykdymą ir būsenas, greičiau ir paprasčiau susisiekti su klientų aptarnavimo skyriumi. Norėdamas susikurti savo PASKYRĄ, Pirkėjas turi PRISIJUNGTI viršutiniame kairiame kampe ir užpildyti registracijos formą.

1.3. Registracijos metu Pirkėjas nurodo savo el. pašto adresą, kuris vėliau bus naudojamas prisijungti prie paskyros, formuojant sąskaitą ir susisiekiant su juo dėl užsakymų. Pateikus klaidingą arba kito asmens el. pašto adresą, užregistruota paskyra gali būti ištrinta be išankstinio perspėjimo.

1.4. Registracijos metu Pirkėjas pateikia slaptažodį, kurį naudos jungdamasis prie paskyros. Izraeliokosmetika.lt neprisiima jokios atsakomybės už galimą žalą, atsiradusią Pirkėjui neužtikrinus savo paskyros saugumo ar atskleidus slaptažodį kitiems asmenims.

1.5. Vienas Pirkėjas gali registruotis tik vieną kartą ir turėti tik vieną paskyrą.

1.6. Pirkdamas be registracijos bei suformavęs pirkinių krepšelį, Pirkėjas turi suvesti savo kontaktinius duomenis bei elektroninį paštą.

 

2 . PRODUKTŲ UŽSAKYMAS IR ATSISKAITYMAS


2.1. Suformavęs pirkinių krepšelį bei užpildęs reikiamus duomenis, Pirkėjasį į savo elektroninį paštą gaus užsakymo duomenis.

2.2. Atsiskaityti už prekes Pirkėjas gali banko pavedimu () ar grynais pinigais atsiimant prekes parduotuvėje (Šv.Gertrūdos 51-19, Kaunas).

2.3. Pasirinkęs bankinį pinigų pervedimą ir atlikdamas mokėjimą, Pirkėjas mokėjimo paskirties lauke turi nurodyti užsakymo numerį.

2.4. Pirkėjui atsiskaitant banko pavedimu, užsakymo vykdymas pradedamas tik gavus patvirtinimą apie apmokėjimą.

2.5. Pirkėjui atsiskaitant grynais pinigais, užsakymo vykdymas pradedamas tą pačią darbo dieną.

2.6. Prekes, esančias sandėlyje, pristatysime per 2-4 darbo dienas. 

2.7. Prekių kainos nurodytos eurais. Visos kainos nurodytos su PVM.

 

3. PRODUKTŲ PRISTATYMAS


3.1. Prekės pristatomos per Lietuvos paštą arba parduotuvėje (Šv.Gertrūdos 51-19, Kaunas).

3.2. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti prekės gavėją, tikslų pristatymo adresą, pašto kodą, kontaktinį telefono numerį.

3.3. Pirkėjas įsipareigoja užsakytą produktą pristatymo metu priimti pats. Jei produktas pristatytas Pirkėjo nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, tačiau Pirkėjas priimti produktų negali, Izraeliokosmetika.lt neprisiima jokios atsakomybės dėl produkto pristatymo ar perdavimo netinkamam subjektui.

 

4. PRODUKTŲ GRĄŽINIMAS


4.1. Kiekvienos parduodamos prekės pagrindinės savybės nurodomos kiekvienos prekės aprašyme.

4.2. Produkto grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti pagal LR įstatymą pardavėjui sutikus priimti prekę per 14 dienų nuo produkto atsiėmimo dienos.

4.3. Pagal LR įstatymą kosmetikos gaminius galima grąžinti tik šalių susitarimu t.y. pardavėjui sutikus priimti. Grąžinant produktą būtina laikytis papildomų sąlygų:

4.3.1. produktas turi būti nenaudotas;

4.3.2. produktas turi būti grąžinamas originalioje, nepažeistoje pakuotėje;

4.3.3. grąžinant produktą, būtina pateikti jo įsigijimą patvirtinantį dokumentą;

4.3.4. produktai turi būti grąžinami siuntėjo adresu, nurodytu ant pakuotės.

4.4. Izraeliokosmetika.lt turi teisę nepriimti grąžinamų produktų, jei buvo nesilaikyta produktų grąžinimo sąlygų.

4.5. Jei produkto trūkumai atsirado dėl Izraeliokosmetika.lt kaltės ir jų neįmanoma pašalinti, arba pakeisti prekės, sumokėti pinigai grąžinami banko pavedimu į mokėtojo banko sąskaitą.

 

5. PIRKĖJO ĮSIPAREIGOJIMAI IR TEISĖS


5.1.Pirkėjas įsipareigoja laikytis Izraeliokosmetika.lt taisyklių ir Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos teisės aktų.

5.2. Pirkėjas visiškai atsako už registracijos formoje pateiktų duomenų tikslumą ir teisingumą. Jei Pirkėjas registracijos formoje pateikia netikslius ar neteisingus duomenis, Izraeliokosmetika.lt neatsako už dėl to atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo.

5.3. Pirkėjas visiškai atsako už savo veiksmus, atliktus Izraeliokosmetika.lt svetainėje.

5.4. Pirkėjas turi teisę nepriimti suteiktos paslaugos ar prekės, jei ji neatitinka užsakyme nurodytų specifikacijų. Susiklosčius tokioms aplinkybėms, pakartotinis užsakymo atlikimas ištaisant kokybės trūkumus Pirkėjui nieko nekainuoja.

 

6. PARDAVĖJO ĮSIPAREIGOJIMAI IR TEISĖS


6.1. Izraeliokosmetika.lt įsipareigoja Pirkėjo užsakytus gaminius pristatyti nurodytu adresu, kaip numatyta šių taisyklių 3 skyriuje.

6.2. Izraeliokosmetika.lt įsipareigoja nemokamai atlikti netinkamai įvykdyto užsakymo taisymo darbus, jei užsakymas buvo atliktas netinkamai dėl Izraeliokosmetika.lt kaltės.

6.3. Izraeliokosmetika.lt neprisiima jokios atsakomybės už nuostolius, atsiradusius dėl to, kad Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Izraeliokosmetika.lt rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis. Šios taisyklės sudarytos remiantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.