alternative face serum -35%

ALTERNATIVE PLUS Aktyvus veido serumas, 30ml ALTERNATIVE PLUS ACTIVE FACIAL SERUM

  • Kodas: SEA OF SPA
  • Sandėlyje: nėra
Turtinga formulė, sudaryta iš veikliųjų medžiagų, palepinančių jūsų odą ir padedančių sumažinti matomus senėjimo požymius. Serumą sudaro specialus gyvybiškai svarbių Negyvosios jūros mineralų, sacharidų, sulaikančių drėgmę, vitaminų C ir E bei jūros dumblių derinys. Šis dinamiškas anti-senėjimo veido serumas sukurtas ypač tam, kad padėtų jūsų odai išlaikyti subalansuotą drėgmės lygį per dieną, apsaugotų odą nuo laisvųjų radikalų, pagerintų odos elastingumą ir paskatintų vieningą veido spalvą.
Privalumai: Inovatyvi „Alternative Plus +“ linija yra revoliucinis ir unikalus kompleksas, kuris padeda išsaugoti sveiką veido odos funkcionavimą ir apsaugo nuo senėjimo požymių. Unikaliame komplekse yra aktyvių Negyvosios jūros mineralų, vitaminų ir grynų antioksidacinių aliejų, kurie apsaugo odos drėgmę ir elastingumą, padeda atnaujinti ir atjauninti odos ląsteles ir yra apsaugos nuo saulės SPF-15.
Kaip naudoti: tepkite du kartus per dieną ant nuvalyto veido ir kaklo, prieš tepdami ALTERNATYVUS - LAIKO KONTROLĖS AKTYVAUS DIENOS KREMU arba ALTERNATYVUS - AKTYVUSIS MAITINAMASIS NAKTINIS KREMU
Aktyvūs ingredientai: Serumą sudaro specialus gyvybiškai svarbių Negyvosios jūros mineralų, sacharidų, sulaikančių drėgmę, vitaminų C ir E bei jūros dumblių derinys.
79 € 51.35 €

Panašios prekės